Kategoria: Dom, wyposażenie wnętrz i ogrodu, meble

Firm w tej kategorii: 7

Kategorie


61 652 10 41
62-028 Koziegłowy , Gdyńska 72,
HERITUS Sp. z o.o. za pośrednictwem sklepu internetowego oferuje szafy i regały metalowe, które są niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstw, urzędów czy placówek medycznych. Dzięki wykorzystaniu szaf dokumenty chronione są przed ogniem, wodą oraz innymi czynnikami. Pełna oferta wraz z cenami dostępna jest pod adresem http://heritus.pl/szafy-biurowe-metalowe

''


799 167 383
60-514 Poznań, Augustyna Szamarzewskiego, 13/15/LM-B6
Poznańska firma Inspekcja Domu zajmuje się gruntowymi kontrolami nieruchomości. Nowoczesne sprzęty oraz doświadczeni pracownicy to gwarancja na poznanie faktycznego stanu budynku. Zatrudnieni w firmie specjaliści skontrolują stan instalacji gazowej, wodnej, cieplnej a także fundamentów i elewacji, na podstawie zdjęć termowizyjnych określą szczelność ścian i poziom zawilgocenia.

''


509735003
62-060 Stęszew, Laskowa 24,
Rozwiązania na powierzchnię mebla to oferta firmy Laminart importera oraz generalnego przedstawiciela producentów materiałów do produkcji mebli. W ofercie produktów znajdują się między innymi: płyty HPL, forniry kamienne, spieki kwarcowe, okleiny, laminaty fornirowane i kamienne, beton meblarski oraz wiele innych.

''


62-070 Dopiewo, ul.Przemyslowa 4 Zakrzewo, ,
Marmite S.A. produkuje umywalki, wanny i brodziki z lanego marmuru już od 40 lat. Wyróżniają się one na rynku ciekawą stylistyką (linia nowoczesna i klasyczna) oraz doskonałymi parametrami. Lany marmur posiada bowiem zdolności do akumulacji ciepła. Do wyboru jest szeroka paleta kolorystyczna wszystkich oferowanych modeli armatury łazienkowej.

''


502327764
60-650 Poznań, Obornickia 229,
Poznańska firma Dekostudio oferuje duży wybór tapet i fototapet (winylowe, flizelinowe, obiektowe, flockowane, welurowe, tekstylne, papierowe). Produkty nadają się do urządzenia takich pomieszczeń jak: salon, sypialnia, pokój dziecięcy oraz kuchnia i łazienka. Salon znajduje się w Galerii Arkada w Poznaniu przy ulicy Obornickiej 229.

''