Kategoria: Medycyna i zdrowie

Firm w tej kategorii: 11

Kategorie


56 669 40 00
87-100 Toruń, Szosa Bydgoska , 58
Platforma Nowoczesna Apteka stworzona jest z myślą o wygodzie farmaceutów i oferuje komplementarną gamę usług, która ułatwia prowadzenie, pracę oraz rozwój aptek w Polsce. Firma proponuje elementy wyposażenia apteki, ubezpieczenia, a także systemy informatyczne, bogatą ofertę szkoleń oraz materiały reklamowe.

''


61-854 Poznań, Mostowa 25/3,
W sklepie Przełam Bariery znalazł się sprzęt medyczny dla osób starszych. To między innymi krzesła toaletowe, które ułatwiają codzienną higienę seniorom. Produkt charakteryzuje się odchylanymi podłokietnikami oraz wyposażony jest w wyciągany pojemnik sanitarny. Sklep proponuje też nakładki toaletowe.

''


43-450 Ustroń, Sanatoryjna, 1
American Heart of Poland oferuje badania układu krążenia. Diagnoza odbywa się po wykonaniu takich czynności jak: angiokardiografia (pozwala na obrazową ocenę budowy jamy serca i naczyń krwionośnych), echokardiografia (obrazowe badanie serca i naczyń krwionośnych przy zastosowaniu ultradźwięków) Holter (ocena całodobowej pracy serca).

''


662-083-853
10-340 Olsztyn, Limanowskiego 1-13/19,
Prawie każda kobieta zmaga się z problemem cellulitu i pomarańczowej skórki. Rozwiązaniem tego kłopotu są kosmetyki i preparaty antycellulitowe. W ofercie apteki internetowej Elixir Zdrowia znajdują się odpowiednio dobrane specyfiki, które pomogą w walce z niedoskonałościami skóry. Kosmetyki dostosowane są do każdego typu cery, przez co spełniają wszelkie wymagania klientów.

''


+48 12 345 58 64
32-332 Bukowno, Wodąca, 142a
ATF Centrum Psychoterapii i Psychologii oprócz oferty dla klienta indywidualnego (konsultacje w gabinecie oraz poprzez Internet), kieruje swoje usługi dla klienta korporacyjnego w tym: wsparcie w zakresie miękkiego HR, optymalizacja środowiska pracy, optymalizacja procesów komunikacyjnych oraz mediacja i arbitraż.

''