Kategoria: Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Firm w tej kategorii: 9

Kategorie


64-234 Przemęt, Solec Nowy, 1a
W dobie zwiększonej dbałości o środowisko istotna jest maksymalna efektywność przy wykorzystywaniu dostępnych surowców. Aby przyczynić się do ochrony przyrody, warto umiejętnie używać jej zasoby. W ogródku najprostszym sposobem na to jest przechowywanie wody deszczowej. Inwestycja w system zagospodarowania deszczówki jest bardzo opłacalna, ponieważ pozwala zaoszczędzić na kosztach wody zużywanej np. do pracy w ogrodzie.

''


60-544 Poznań, Gorczyczewskiego 2/3,
Płyny do napełniania instalacji klimatyzacyjnych używane są w celu poprawnej eksploatacji tych systemów. Firma DANOIL proponuje glikol etylenowy oraz glikol propylenowy, który jest nietoksyczny, neutralny dla środowiska oraz nieszkodliwy dla człowieka. Płyny te dobrze sprawdzają się nawet w bardzo niskich temperaturach, ponieważ nie zamarzają.

''


61 664 18 60
62-081 Przeźmierowo, Serdeczna 8, 8
Firma Esco Duon związana jest z rynkiem energetycznym, proponuje nowoczesne rozwiązania dostosowane do współczesnych potrzeb. Przedsiębiorstwo Esco Duon zapewnia podniesienia efektywności energetycznej, outsourcing, zarządzanie procesami energetycznymi, dostarczaniem paliw ekologicznych, a także dystrybucją gazu ziemnego.

''


(061) 66 46 900
62-052 Komorniki, Towarowa 18,
Logis zaprojektowało i zrealizowało już ponad 8.000 instalacji systemów składowania. Proponowane przez firmę regały przesuwne MOVO pozwalają na stosowanie wszystkich sposobów składowania i obsługę za pomocą odpowiednich systemów wózków widłowych (od wózków z wysuwanym masztem aż po wózki czołowe czy wózki wąskie).

''


43-220 Bojszowy, Bliska 1,
Maschinenbau Luib Martin zajmuje się produkcją ploterów frezujących. Stosowane są one w branży reklamowej do nacinania, wycinania kartonu, papieru, folii oraz wiercenia w metalu i tworzywach sztucznych, a także podczas trójwymiarowej obróbki twardych materiałów. Dane kontaktowe firma znajdują się pod adresem www.luib.pl

''