Kategoria: Uroda

Firm w tej kategorii: 3

Kategorie


731197220
61-306 Poznań, Szczepankowo, 94A
Derma Solutions to klinika medycyny estetycznej mieszcząca się przy ulicy Szczepankowo w Poznaniu. Klinika, wyspecjalizowana w kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oferuje bogatą ofertę zabiegów wykonywanych przez doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrę. Profesjonalna konsultacja pomaga dobierać odpowiedni zabieg pielęgnacyjny dla każdego Klienta.

''


58 718 63 62
81-707 Sopot, ul. J.J. Haffnera, 54
Klinika medyczna HBMED oferuje usługi depilacji laserowej oraz przy zastosowaniu światła, systemem IPL/VPL. Metoda jest skuteczna i pozwala na usunięcie niechcianego owłosienia z okolic bikini, pach, nóg. Więcej informacji znajduje się pod adresem http://www.hbmed.pl/konsultacje_nadmierne_owlosienie/.

''


85-461 Bydgoszcz, Ołowiana , 12
Firma Montibello to hiszpański producent kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów. Montibello wywodzi się z Barcelony i od blisko pół wieku tworzy najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Wieloletnia tradycja oraz nowoczesne technologie wykorzystywane do tworzenia produktów gwarantują niezawodną pielęgnację ciała oraz stylizację włosów.

''