Kategoria: Usługi

Firm w tej kategorii: 3

Kategorie


123450620
30-199 Rząska, Łąkowa, 22
Za pomocą platformy AlleKurier nadasz paczki do USA, a także innych krajów świata w ciągu kilku dni. AlleKurier współpracuje z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. DPD, DHL, GLS. Za pomocą porównywarki dostępnej na stronie Klienci znajdą najatrakcyjniejsze ceny oraz warunki transportu oraz nadadzą przesyłkę bez wychodzenia z domu.

''


15 844 46 16
37-464 Stalowa Wola, ul. Rynek 42,
Salon fryzjerski powinien być wyposażony w takie urządzenia jak prostownice, lokówki do włosów, karbownice, wygodne fotele czy też zestaw odpowiednio dobranych kosmetyków. W sklepie internetowym Epelo.pl można znaleźć stosowne produkty, które spełniają najwyższe standardy i wymagania. W jednym miejscu można kompleksowo wyposażyć salon oraz zamówić potrzebne preparaty.

''


85-461 Bydgoszcz, Ołowiana , 12
Firma Montibello to hiszpański producent kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów. Montibello wywodzi się z Barcelony i od blisko pół wieku tworzy najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Wieloletnia tradycja oraz nowoczesne technologie wykorzystywane do tworzenia produktów gwarantują niezawodną pielęgnację ciała oraz stylizację włosów.

''